S. 10.00–15.00
Sauc talkā ģimeni, draugus un, aktīvi pavadot sestdienu, iepazīstiet mazāk zināmo Cēsu pilsētas un apkārtnes vēstures daļu, kas saistīta ar literatūras, grāmatniecības un izglītības nozarēm!

Noslēdzot ikgadējās Dzejas dienas un atzīmējot Ed. Veidenbauma dzimšanas dienu 3. oktobrī, sestdien, 6. oktobrī, norisināsies aizraujoša auto-velo foto orientēšanās komandu spēle "Literārās Cēsis", kuras laikā komandām būs jāatrod kartē atzīmētie kontrolpunkti un jānofotografējas pie tiem, pēc iespējas precīzāk atdarinot foto kadru, kuru fiksējis organizators.

Par orientēšanās spēles starta vietu ir izvēlēta Cēsu Centrālā bibliotēka Raunas ielā 1, Cēsīs, bet par finišu – Ed. Veidenbauma dzimtas māju "Glāznieki" piemiņas vieta Rūpniecības ielā 18, Cēsīs.

Orientēšanās spēles dalībnieku reģistrācija un sapulce notiks īsi pirms starta – plkst. 10.00, bibliotēkas ēkā. Komandām tiks dots starts ar laika intervālu no 5 līdz 7 minūtēm. Pirmās komandas starta laiks – plkst. 10.30.

Orientēšanās spēles finiša vietā notiks dalībnieku apbalvošana.

Balvu fonds:
- Galvenā balva 1. vietas ieguvēju komandai;
- pateicības balvas un diplomi katrai komandai par dalību orientēšanās spēlē;
- organizatora simpātiju balva vienai no komandām.

Auto-velo foto orientēšanās komandu spēles "Literārās Cēsis":

Komandu pieteikumi dalībai orientēšanās spēlē tiks pieņemti līdz š.g. 1. oktobrim (ieskaitot). Sasniedzot maksimālo komandu pieteikumu skaitu (15 komandas), pieteikšanās orientēšanās spēlei tiks pārtraukta!

Dalība orientēšanās spēlē "Literārās Cēsis" ir bez maksas!

Auto-velo foto orientēšanās komandu spēli "Literārās Cēsis" atbalsta
Cēsu novada pašvaldība, A/S "Cēsu Alus" un "Vecpilsētas kebabs"