Pieaugušo apkalpošanas nodaļa: 20236342, 64122879
Bērnu apkalpošanas nodaļa:
25668580, 64122605
Administrācija: 64123644

Raunas iela 1
Cēsis, Cēsu novads
LV-4101 Skatīt karti

 
Darba laiks
P. 10.00–18.00
O. 10.00–18.00
T. 10.00–18.00
C. 10.00–18.00
P. 10.00–18.00
S. slēgts
Sv. slēgts
notice Lasītāju ievērībai!
Lasītāju ievērībai ! Informējam, ka saistībā ar Latvijas Nacionālās bibliotēkas datu centra darbības traucējumiem bibliotēkā nav pieejami pakalpojumi: elektroniskais kopkatalogs, jaunu lasītāju reģistrēšana un e-grāmatu bibliotēka. Tehnisku iemeslu dēļ grāmatas ārpus darba laika nodot nav iespējams.
Egļu iela 1, Ģikši, Amatas pagasts, Cēsu novads, LV-4141
Dace Lāce, tālr. 29139327, e-pasts: dace.lace@cesunovads.lv
Kr. Valdemāra iela 13, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101
Bibliotēka atvērta darba dienās no plkst. 9.00  14.00.
Irēna Lāce, tālr. 26108901, 64123494, e-pasts: irena.lace@cesunovads.lv
Gunta Romanovska, tālr. 29289216, 64123494, e-pasts: gunta.romanovska@cesunovads.lv
Lielā iela 30, Ieriķi, Drabešu pagasts, Cēsu novads, LV-4139
Sarmīte Šteine, tālr. 27885440, e-pasts: sarmite.steine@cesunovads.lv
Zvārtas iela 6, Līvi, Drabešu pagasts, Cēsu novads, LV-4101
Lidija Rutkovska, tālr. 27872331, e-pasts: lidija.rutkovska@cesunovads.lv
Sabiedriskais centrs Dzērbene, Dzērbene, Dzērbenes pagasts, Cēsu novads, LV-4118
Inese Gusmane, tālr. 25759740, e-pasts: inese.gusmane@cesunovads.lv
Pils, Ineši, Inešu pagasts, Cēsu novads, LV-4123
Anita Katlapa, tālr. 26436158, e-pasts: anita.katlapa@cesunovads.lv
Gaujas iela 4, Jaunpiebalga, Jaunpiebalgas pagasts, Cēsu novads, LV-4125
Baiba Logina, tālr. 29230240, 64107903, e-pasts: baiba.logina@cesunovads.lv
Dārziņi, Kaive, Kaives pagasts, Cēsu novads, LV-4144
Maija Burjote, tālr. 20256552, e-pasts: maija.burjote@cesunovads.lv
Rūpnīcas iela 8, Liepa, Liepas pagasts, Cēsu novads, LV-4128
Benita Sausiņa, tālr. 27338954, e-pasts: benita.sausina@cesunovads.lv
Nītaures iela 6, Augšlīgatne, Līgatnes pagasts, Cēsu novads, LV-4108
Madara Vorza, tālr. 25714178, e-pasts: madara.vorza@cesunovads.lv
Spriņģu iela 4, Līgatne, Cēsu novads, LV-4108 
Agnese Osīte, tālr. 25619107, e-pasts: agnese.osite@cesunovads.lv
Pagastnams, Mārsnēnu pagasts, Cēsu novads, LV-4129
Inta Puriņa, tālr. 26114894, e-pasts: inta.purina@cesunovads.lv
Pagasta ēka, Nītaure, Nītaures pagasts, Cēsu novads, LV-4112
Maira Prikule, tālr. 64164290, e-pasts: maira.prikule@cesunovads.lv
Raiņa iela 8, Priekuļi, Priekuļu pagasts, Cēsu novads, LV-4126
Elīna Krama, tālr. 25755232, e-pasts: elina.krama@cesunovads.lv
Dzelmes 1, Raiskums, Raiskuma pagasts, Cēsu novads, LV-4146
Jana Venta, tālr. 64127832, e-pasts: raiskumabiblioteka@cesunovads.lv
Skujenes pagasta bibliotēka
Gaismas, Skujene, Skujenes pagasts, Cēsu novads, LV-4143
Ieva Palkavniece, tālr. 25701786, e-pasts: ieva.palkavniece@cesunovads.lv
Iktes, Stalbes pagasts, Cēsu novads, LV-4151
Lolita Kasparāne, tālr. 28012309, e-pasts: lolita.kasparane@cesunovads.lv
Braslas iela 3, Straupe, Straupes pagasts, Cēsu novads, LV-4152
Gunta Blaumane, tālr. 28343683, e-pasts: gunta.blaumane@cesunovads.lv
Rudiņi, Taurene, Taurenes pagasts, Cēsu novads, LV-4119
Ineta Rūnika, tālr. 20231050, e-pasts: ineta.runika@cesunovads.lv
Rāmuļu skola, Rāmuļi, Vaives pagasts, Cēsu novads, LV-4136
Vaira Krūmiņa, tālr. 20212511, e-pasts: vaira.krumina@biblioteka.cesis.lv
Nākotnes iela 6/14, Rīdzene, Vaives pagasts, Cēsu novads, LV-4136
Jana Sukure, tālr. 29415126, e-pasts: ridzene@biblioteka.cesis.lv
Ziemeļu iela 13, Vecpiebalga, Vecpiebalgas pagasts, Cēsu novads, LV-4122
Dzidra Ješkina, tālr. 20232850, e-pasts: dzidra.jeskina@cesunovads.lv
"Vālodzes", Bērzkrogs, Veselavas pagasts, Cēsu novads, LV-4116
Ingrīda Rence, tālr. 26321866, e-pasts: ingrida.rence@cesunovads.lv
Bērzaines, Zaube, Zaubes pagasts, Cēsu novads, LV-4113
Tamāra Miķelsone, tālr. 64129918, e-pasts: tamara.mikelsone@cesunovads.lv
Annas iela 4, Melbārži, Zosēnu pagasts, Cēsu novads, LV-4133
Irene Prīse, tālr. 64129690, e-pasts: irene.prise@cesunovads.lv