Pieaugušo apkalpošanas nodaļa: 20236342, 64122879
Bērnu apkalpošanas nodaļa:
25668580, 64122605
Administrācija: 64123644
Raunas iela 1
Cēsis, Cēsu novads
LV-4101
 
Darba laiks
P.
10.00–18.00
O.
10.00–18.00
T.
10.00–18.00
C.
10.00–18.00
P.
10.00–18.00
S.
slēgts
Sv.
slēgts
notice 25. augustā – metodiskajā/spodrības dienā – bibliotēka apmeklētājiem slēgta!
Pie mums saņemtos izdevumus (grāmatas un žurnālus) ārpus bibliotēkas darba laika lūdzam ievietot grāmatu nodošanas kastē pie ieejas vārtiem no Raunas ielas puses.
Egļu iela 1, Ģikši, Amatas pagasts, Cēsu novads, LV-4141
Dace Lāce, tālr. 64119020, mob. tālr. 29139327, e-pasts: dace.lace@cesunovads.lv
Lielā iela 30, Ieriķi, Drabešu pagasts, Cēsu novads, LV-4139
Sarmīte Šteine, mob. tālr. 27885440, e-pasts: sarmite.steine@cesunovads.lv
Zvārtas iela 6, Līvi, Drabešu pagasts, Cēsu novads, LV-4101
Lidija Rutkovska, tālr. 64100848, e-pasts: lidija.rutkovska@cesunovads.lv
Sabiedriskais centrs Dzērbene, Dzērbene, Dzērbenes pagasts, Cēsu novads, LV-4118
Inese Gusmane, tālr. 64170405, mob. tālr. 26104915, e-pasts: inese.gusmane@cesunovads.lv
Pils, Ineši, Inešu pagasts, Cēsu novads, LV-4123
Anita Katlapa, tālr. 26436158, e-pasts: anita.katlapa@cesunovads.lv
Gaujas iela 4, Jaunpiebalga, Jaunpiebalgas pagasts, Cēsu novads, LV-4125
Baiba Logina, tālr. 64107903, e-pasts: baiba.logina@cesunovads.lv
Dārziņi, Kaive, Kaives pagasts, Cēsu novads, LV-4144
Maija Burjote, mob. tālr. 20256552, e-pasts: maija.burjote@cesunovads.lv
Rūpnīcas iela 8, Liepa, Liepas pagasts, Cēsu novads, LV-4128
Benita Sausiņa, tālr. 64195005, e-pasts: benita.sausina@cesunovads.lv
Nītaures iela 6, Augšlīgatne, Līgatnes pagasts, Cēsu novads, LV-4108
Madara Vorza, mob. tālr. 25714178, e-pasts: madara.vorza@cesunovads.lv
Spriņģu iela 4, Līgatne, Cēsu novads, LV-4108 
Agnese Osīte, mob. tālr. 25619107, e-pasts: agnese.osite@cesunovads.lv
Pagastnams, Mārsnēnu pagasts, Cēsu novads, LV-4129
Inta Puriņa, tālr. 64129165, e-pasts: inta.purina@cesunovads.lv
Pagasta ēka, Nītaure, Nītaures pagasts, Cēsu novads, LV-4112
Maira Prikule, tālr. 64164290, e-pasts: maira.prikule@cesunovads.lv
Raiņa iela 8, Priekuļi, Priekuļu pagasts, Cēsu novads, LV-4126
Liene Zuimača, mob. tālr. 25755232, e-pasts: liene.zuimaca@cesunovads.lv
Dzelmes-1, Raiskums, Raiskuma pagasts, Cēsu novads, LV-4146
Indra Rubina, e-pasts: indra.rubina@cesunovads.lv
Skujenes pagasta bibliotēka
Gaismas, Skujene, Skujenes pagasts, Cēsu novads, LV-4143
Ieva Palkavniece, tālr. 64107405, e-pasts: skujenes.biblioteka@cesunovads.lv
Iktes, Stalbes pagasts, Cēsu novads, LV-4151
Lolita Kasparāne, tālr. 65826760, e-pasts: lolita.kasparane@cesunovads.lv
Braslas iela 3, Straupe, Straupes pagasts, Cēsu novads, LV-4152
Gunta Blaumane, tālr. 64132252, e-pasts: gunta.blaumane@cesunovads.lv
Rudiņi, Taurene, Taurenes pagasts, Cēsu novads, LV-4119
Ineta Rūnika, mob. tālr. 20231050, e-pasts: ineta.runika@cesunovads.lv
Rāmuļu skola, Rāmuļi, Vaives pagasts, Cēsu novads, LV-4136
Vaira Krūmiņa, mob. tālr. 20212511, e-pasts: vaira.krumina@biblioteka.cesis.lv
Nākotnes iela 6/14, Rīdzene, Vaives pagasts, Cēsu novads, LV-4136
Jana Sukure, mob. tālr. 29415126, e-pasts: ridzene@biblioteka.cesis.lv
Ziemeļu iela 13, Vecpiebalga, Vecpiebalgas pagasts, Cēsu novads, LV-4122
Dzidra Ješkina, mob. tālr. 20232850, e-pasts: dzidra.jeskina@cesunovads.lv
Viesturi, Veselava, Veselavas pagasts, Cēsu novads, LV-4116
Ingrīda Rence, mob. tālr. 26321866, e-pasts: ingrida.rence@cesunovads.lv
Bērzaines, Zaube, Zaubes pagasts, Cēsu novads, LV-4113
Tamāra Miķelsone, tālr. 64129918, e-pasts: tamara.mikelsone@cesunovads.lv
Annas iela 4, Melbārži, Zosēnu pagasts, Cēsu novads, LV-4133
Irene Prīse, tālr. 64129690, e-pasts: irene.prise@cesunovads.lv